FORUM TÜRK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM TÜRK

!!! ѕιтємιzє нσş gєℓ∂ιηιz !!!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

:bounce: Bu HaBERİ OKUYUN KNİGHTI BIRAKIN

YazarMesaj
kimbupislik
Admin
Admin
kimbupislik

Erkek

:bounce:  Bu HaBERİ OKUYUN KNİGHTI BIRAKIN Empty
MesajKonu: :bounce: Bu HaBERİ OKUYUN KNİGHTI BIRAKIN   :bounce:  Bu HaBERİ OKUYUN KNİGHTI BIRAKIN Icon_minitimeC.tesi Ocak 26, 2008 1:29 pm

eet beyler ben bunu başka bi forumda aldım.o aldıım forumdaki admda başka bi forumdan almış.onun için ctrl+v sinde bile yine alıntıdır dio.neyse uzatmiim ve yapıştırım.gerçekten üzücü

Bir Forumda Gördüm Ve Bu Durum Kalbimden Etkiledi Beni Ve Sizinde Okumanızı İstedim [ALINTIDIR]

ARkadaşlar Böyle bir Olayın Olması beni çok üzdü.... Bence okuyun

ESAT adındaki bir Arkadaşım Dün PC başında Aşırı Dozda Hap alarak intehar Etti Bunu burada sizinle Paylaşmamın Tek Sebebi Arkadaşımın ölüm Nedeni.
Oyunda Raptor için birisi ile anlaşıyor ID'si EsarYB Bu çocuk Arkadaşımı 3 kez üst üste Dolandırıyor Arkadaşım adının Esat Olduğunu öğrendiği bu Çocuğa Adaşı olduğu için güvenir hemde Son ana Kadar ama sonucunda Çocuk bunun Bütün itemlerini alıyor ancak Karşılığında Vermesi Gerekn RAPTor u vermiyor, Arkadaşımın PC sinin ScreenShotu Hala benim Wallpaperım. Cesedinde Otopsi Sırasında Dikkat çeken bir şey war Göz Yaşı Evet ARkadaşım Esat Ölmeden önce Ağlamış ve Ölümü sırasında Göz Yaşı Göz kapağında donup kalmış... Oyunu bende Oynuyorum Ancak Bu gibi insanlar Yüzünden Arkadaşımı Kaybettim şimdi SAdece Hatıralarımı ve Arkadaşımı düşünüyorum...

Dostum Esat ın PC sinde Notpad e yazdığı 1 NOt var....

Hayatım Boyunca Sadece yanlışları Düzeltmeye çalıştım. En Son Rastladığım yanlış ise EsatYB idi yaşının 34 olduğunu Söyleyen bu Adama Güvenmek istemiştim nedenini bilmiyroum ama Oda diğerlerinden Farklı çıkmadı şimdi Ben gidiyorum Arkamdan Ağlamayın Biliyorum Kardesim Benimle yaşasaydım Dalga Geçerdi ama Cnm Benim Gene Geç DAlganı SEn Nasıl olsa Herkezle Tekrar Karşılaşacaz......

evet beyler söyleyecek söz yok bir oyun için değmez bende knight oyuncusyum ama lütfen herşeyi kararınca yapalım bu arkadaş içinde çok üzüldüm değmezdi...!
Lütfen oyunlara bu kadar kapılmayalım

ALINTIDIR (üzücü bir alıntı ..!

:bounce: Bu HaBERİ OKUYUN KNİGHTI BIRAKIN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-